10. jūnijā Cēsu kausa izcīņas sacensībās biatlonā šaušanas vingrinājumos piedalījās arī Madonas BJSS biatlona nodaļas sportisti.
Sacentās Cēsu, Madonas un "Kagu Biathlon" sportisti.
Kopvērtējumā pēc trim vingrinājumiem C grupā Madara Veckalniņa izcīnīja 1. vietu, Bruno Bīrītis – 2. vietu. B grupā Madonas BJSS biatlonistes Līva Šahno un Kima Krūmiņa ieņēma attiecīgi 1. un 2. vietu.
A grupā Elizabete Paura ierindojās 2. vietā. Dueļšaušanā treneriem Aira Bērziņa ierindojās 3. vietā.
Slēpošanas un biatlona centrā "Cēsis" rīkotajās sacensībās savas prasmes rādīja arī sportisti un treneri no Otepē (Igaunija). Sacensības notika ar Cēsu pilsētas pašvaldības un SIA "Vinnis" atbalstu.
19.06.2019.