– Vai esat paguvuši apmeklēt kādu kultūras pasākumu, varbūt atpūtu vēl tikai plānojat? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Daiga no Mārcienas: – Esmu bijusi atpūsties Rīgā, līdz šim pabiju arī Stokholmā. Braucu ar kuģi „Romantika", man ļoti patika šis ceļojums, tāpēc rudenī plānoju braukt uz turieni vēlreiz, tur ir ļoti skaisti. Lielāko daļu laika sanāk pavadīt Rīgā, lai gan dzīvoju tepat. Madonā, protams, arī ir daudz labu atpūtas iespēju.
Līga no Ļaudonas: – Tā kā atvaļinājumā došos tikai septembrī, vasarā nekādus pasākumus apmeklēt nesanāks. Rudenī gan došos ceļojumā uz Itāliju, dejoju deju kolektīvā, uzstāšos Itālijā kā viesdejotāja.
Guntars no Madonas: – Vasarā kopā ar ģimeni atpūšamies dabā – peldamies ezerā, braucam ar velosipēdiem. Gribētos apbraukt apkārt Madonai. Mūsu pilsēta ir ģimenēm draudzīga, arī daudzus pasākumus var apmeklēt kopā ar bērniem. Esam pieteikuši atvases divām vasaras nometnēm, kopīgu ģimenes pasākumu vēl neplānojam.
Inita no Madonas: – Biju Madonas pilsētas svētku atklāšanas koncertā, noteikti došos uz „Skroderdienām Silmačos", kas notiks estrādē. Tā kā ģimenē ir zīdainis, esam pašvaki pasākumu apmeklētāji, nekur daudz aiziet un aizbraukt nesanāk. Vairāk atpūšamies brīvā dabā.
Viedokļus uzklausīja
ZANE BIKOVSKA
18.06.2019.