5. un 6. jūnijā notika Madonas pilsētas 2019. gada atklātā čempionāta pludmales volejbolā pirmais posms, kurā tika noskaidrotas labākās šī posma komandas vīriešu, sieviešu un vīriešu 40+ grupās.
5. jūnijā piedalījās 14 vīriešu komandas no dažādiem Latvijas novadiem. Visspēcīgākā un meistarīgākā komanda vīriešu konkurencē bija volejbolisti no Rīgas (Gatis Slavēns un Ernests Berkmanis), 2. vietā – komanda no Madonas „Logu Maiņa" (Vasilijs Trusovs un Dzintars Šķēls), 3. vietā – komanda no Jēkabpils „Stokker" (Rihards Puķītis un Edijs Sovetovs).
6. jūnijā spēlēja sieviešu un vīriešu 40+ komandas. Spēcīgākā sieviešu konkurencē bija komanda no Līvāniem „VK Līvāni" (Anete Pundure un Ana Pundure), 2. vietā – komanda no Gulbenes „LID" (Daiga Ņikitina, Liene Ķikuste un Inese Ubaga), 3. vietā – komanda no Ļaudonas „ENDI" (Enija Zaķe un Diāna Cīrule).
Vīriešiem 40+ spēcīgāko trijniekā iekļuva šādas komandas: 1. vietā – komanda no Līvāniem „LMS", 2. vietā – komanda no Madonas „MADNO" (Arkādijs Strods, Imants Kairišs un Dzintars Vasiļjevs), 3. vietā – komanda no Madonas „Eži" (Alvis Greidiņš un Sandis Sproģis).
Nākamais – otrais – posms Madonas pludmales volejbola laukumos gaidāms 19. un 20. jūnijā.
18.06.2019.