Pēc divu gadu pārtraukuma FIME Eiropas čempionāta posms enduro atgriežas Latvijā. Šoreiz Eiropas spēcīgākos enduro braucējus uzņems Madona, kur 29.-30. jūnijā norisināsies FIME Eiropas čempionāta 3. posms.
Abos datumos paralēli norisināsies arī Baltijas, Latvijas un Igaunijas čempionātu posmi, kas šo nedēļas nogali Madonā padarīs par grandioziem enduro svētkiem. Šogad FIME enduro kalendārā paredzētas četras sacensības, no kurām divas jau aizvadītas Portugālē un Slovākijā. Pirmos divus posmus pārstāvēja viens no Latvijas vadošajiem enduro braucējiem Edgars Siliņš, kam Portugāles posmā 250 4T klasē izdevās sasniegt pjedestālu. Tas šobrīd Edgaram ar 52 punktiem sezonas kopvērtējumā ļauj ieņemt augsto 3. vietu un sniedz iespēju sezonas vērtējumā pacīnīties par medaļu.
Sacensību starts Madonā tiks dots pilsētas centrā, Saieta laukumā. Sacensības norisināsies divas dienas. Gan pirmajā, gan otrajā sacensību dienā trase sastāvēs no trim apļiem, katra apļa garums 60 km, un viens aplis ietvers divus speciālos testus (enduro un krosa). Speciālie testi notiks „Smeceres sila" trasē. Abās dienās kopumā sportistiem būs jāpārvar 320 km distance (seši apļi) un 12 speciālie testi.
Sīkāka informācija http://www.endurolatvia.lv.
12.06.2019.