Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: EP vēlēšanu rezultāti

Redakcija

Autors • 04.06.2019.

Burtu lielums

Pirmdien „Latviešu nacionālisti" Administratīvajā apgabaltiesā iesniedza pieteikumu, pārsūdzot CVK lēmumu par Eiropas Parlamenta vēlēšanu rezultātu apstiprināšanu. – Vai, jūsuprāt, tos ir pamats apstrīdēt? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Anita: – Es personīgi parasti uzticos oficiālajiem vēlēšanu rezultātiem. Šoreiz gan es un arī vīrs nesaņēmām paziņojumus par vēlēšanām. Bez problēmām nobalsojām pirmajā iepriekšējās balsošanas dienā, kad sistēma darbojās. Es domāju, ka tā savā ziņā ir bezatbildība arī no pašu cilvēku puses, jo katrs laikus, līdz 7. maijam, jau varēja izvēlēties ērtāko iecirkni. Tā ka nav ko meklēt vainu tikai citos.

Aija no Lubānas novada: – Domāju, ka apstrīdēt rezultātus nav vērts. Taču arī es pirmoreiz dzīvē nesaņēmu paziņojumu par vēlēšanām. To nesagaidījusi, tomēr devos uz ierasto iecirkni un nobalsoju par Latvijas Reģionu apvienību. Žēl, ka tā neieguva nevienu mandātu.

Inta no Cesvaines novada: – Es vēlēšanās piedalījos, izdarīt savu izvēli nebija nekādu problēmu. Domāju, ka šāda iespēja bija katram, kas vien to vēlējās, tāpēc vēlēšanu rezultāti, manuprāt, nebūtu jāapstrīd.

Pēteris no Varakļānu novada: – Kāda tam vairs nozīme! Domāju, ka piedalīties vēlēšanās arī nav nekādas jēgas. Taču paziņojumu gan saņēmu.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


05.06.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px