Lielākajai daļai skolēnu, kas mācās Latvijas vispārizglītojošajās skolās un kuriem nav jākārto 9. vai 12. klases eksāmeni, maijā beidzies mācību gads.
Sācies vasaras brīvlaiks – brīdis atpūtai un jaunu iespaidu gūšanai, laiks vasaras nometnēm.
Madonā no 10. līdz 12. jūnijam jauniešu centrs „Kubs" ņirbēs krāsās un čalos dzīvespriekā. Madonas BJC pulciņu audzēkņi (1.-4. kl.) aicināti piedalīties krāsainajās dienās „Lai ir ko atcerēties…".
Kopā ar BJC pedagogiem varēs radoši izglītoties, caur spēlēm apgūstot jaunas prasmes, kā arī atraktīvi izpausties mūzikas, teātra un improvizācijas laukā. Plānota interesanta rosīšanās, praktisku iemaņu attīstīšana. Krāsainajās dienās bērni mācīsies aizraujoši draudzēties, cienīt cits citu, cieņpilni komunicēt savā starpā un ne tikai.
No 17. līdz 21. jūnijam Jūrmalā, Dzintaru rekolekciju mājā, notiks vasaras pasākums ģimenēm, kurās aug bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām. Nometni rīko Jauniešu pastorālā māja. Nometnes laikā būs aktivitātes gan bērniem un viņu brāļiem un māsām, gan vecākiem. Būs pārgājiens ar uzdevumiem gar pludmali, izbraukums uz Tukuma sajūtu taku, mākslas un mūzikas diena ar darbnīcām bērniem un pieaugušajiem un citas aktivitātes. Pieteikšanās nometnei jau noslēgusies, bet tiek aicināti brīvprātīgie, kas vēlētos palīdzēt nometnes organizēšanā un norisē.
04.06.2019.