Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Madonieši turpina gūt vārtus un punktus

JĀNIS RUKMANIS, komandas treneris

Autors • 28.05.2019.

Madonieši turpina gūt vārtus un punktus
Burtu lielums

Ļoti veiksmīgi Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā turpina spēlēt Madonas BJSS U-16 (2003. g. dz.) futbola komanda, jo vēl divās mājas spēlēs tika izcīnīti punkti, kas šobrīd ļauj atrasties līderpozīcijās kopvērtējumā.

Vispirms 19. maijā Madonas pilsētas stadionā mūsu komanda nospēlēja neizšķirtu spēli (1 : 1) ar Talsu NSS. Spēli iesākām aktīvi un piespiedām pretiniekus kļūdīties, jo kādā epizodē pretinieki skāra bumbu ar roku, par ko tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu. Mūsu uzbrucējs Rihards Juhnovičs soda sitienu pārliecinoši realizēja, izvirzot vadībā ar rezultātu 1 : 0.

Spēles turpinājumā mūsu futbolisti izveidoja daudz vārtu gūšanas momentu, bet nesekmējās uzbrukuma noslēgums. Pretinieki spēles 65. minūtē pēc stūra sitiena izmantoja, iespējams, vienīgo mūsu kļūdu savā soda laukumā, kad tika pazaudēts pretspēlētājs, un panāca neizšķirtu rezultātu – 1 : 1.
Noslēgumā pietrūka spēka un "vēsa" prāta, lai izšķirtu spēles galarezultātu. Tika izcīnīts viens vērtīgs punkts, bet varējām uzvarēt.
25. maijā arī savā laukumā uzņēmām Ogres NSC komandu, un tika izcīnīta šosezon rezultatīvākā uzvara ar rezultātu 4 : 1.
Ar pirmajām spēles minūtēm mūsu futbolisti tiecās uz pretinieku vārtiem, un spēles 4. minūtē R. Ščuckis izvirzīja vadībā madoniešus, bet pretinieki spēles 7. minūtē, izmantojot mūsu aizsardzības spēlētāju neatgriešanos savās pozīcijās, atbildēja ar vārtu guvumu, panākot rezultātu 1 : 1. Ļoti būtiskus vārtus guvām 45. minūtē, kad, izspēlējot soda sitienu, precīzs bija Māris Ciršs, panākot rezultātu 2 : 1. Pretinieku pretestību izdevās salauzt spēles noslēgumā, kad 85. minūtē pēc teicamas mūsu vārtsarga K. Kostukēviča piespēles viens pret vienu izvirzījās Haralds Meiers, kas realizēja šo iespēju, panākot rezultātu 3 : 1. Spēles 90. minūtē no tuva attāluma precīzi ar galvu sita Emīls Poļaks, izvirzot spēles galarezultātu – 4 : 1.
Pozitīvi, ka pirmo reizi šajā sezonā mūsu komanda guva vārtus spēles noslēgumā, un tas liecina, ka sākam pielāgoties 90 minūšu spēles formātam, kas prasa lielu fizisko un emocionālo atdevi. Prieks, ka šajā spēlē trīs dažādi spēlētāji prata gūt savus pirmos vārtus Latvijas čempionātā šosezon.
Jāatzīmē mūsu puišu parādītais sniegums, pašatdeve un attieksme spēlēs, neraugoties uz saspringto mācību un eksāmenu posmu, beidzot 9. klasi.
Šobrīd Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta kopvērtējumā esam līderi, un nākamā spēle norisināsies izbraukumā 8. jūnijā Rēzeknes novada Maltā pret Rēzeknes BJSS/"Saules puikas" futbolistiem.
Visi aicināti atbalstīt mūsu futbolistus 17. jūnijā pulksten 13, kad uzņemsim FK "Liepāja", un 28. jūnijā pulksten 16 spēlē pret Rēzeknes BJSS/"Saules puikām".



29.05.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px