Šodien vēlēšanu iecirkņos sākas iepriekšējā nobalsošana.
– Vai jūs
piedalīsities EP vēlēšanās un varbūt esat jau izlēmuši, par ko balsosit?
– vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Velta: – Vēl jau domāju, par ko balsot. Informācijas pārdomām ir pietiekami. Skatos arī diskusijas televīzijā. Vēlēt došos īstajā EP vēlēšanu dienā – 25. maijā.
Madoniete Sarma: – Pagaidām esmu noskaņota vēlēšanās nepiedalīties. Nav nekādas intereses un arī ticības, ka EP deputāti no Latvijas būtiski spēs ietekmēt Eiropas Parlamenta darbu. Taču var jau būt, ka pārdomāšu un pēdējā brīdī aiziešu uz iecirkni, lai izdarītu savu izvēli. Līdz šim jau vēlēšanās esmu piedalījusies.
Mētrieniete Jolanta: – Vēl jau lēmums, par ko balsot, nav pieņemts. Vēl jāaiziet uz vēlēšanu iecirkni un jāpapēta deputātu kandidātu saraksti, partiju programmas. Vēlēšanās piedalos vienmēr, pie tam īstajā datumā, tātad šoreiz balsot došos 25. maijā.
Evita no Liezēres pagasta: – Es dzīvoju laukos, un vēlēšanu iecirknis atrodas tā patālāk no dzīvesvietas. Gandrīz ērtāk izvēli izdarīt, izmantojot iepriekšējās balsošanas iespēju, kad var nobalsot jebkurā iecirknī. Bet vēl kārtīgi jāpadomā, par kuru sarakstu un deputātu kandidātiem balsot.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
22.05.2019.