12. maijā Madonas pilsētas stadionā lieliski savu pirmo mājas spēli Latvijas čempionātā aizvadīja Madonas BJSS U-16 (2003. g. dz.) futbola komanda. Ar rezultātu 1 : 0 gūta uzvara pār galvaspilsētas klubu – JDFS "Alberts Rīga".
Mūsu komanda pēc divām izbraukuma spēlēm aprīlī Liepājā un Rīgā, kur tika izcīnītas uzvaras, ļoti vēlējās turpināt pozitīvo rezultātu sēriju.
Spēle izvērtās sīva un līdzvērtīga, bet mūsu futbolistiem bija pārsvars bumbas kontrolē. Mūsu puiši droši spēlēja katrā divcīņā un savā laukuma pusē praktiski nepieļāva nevienu kļūdu.
Pirmā puslaika 25. minūtē pēc teicamas piespēles mūsu uzbrucējs R. Juhnovičs demonstrēja individuālo meistarību un guva vārtus. Otrajā spēles daļā pretinieks centās atspēlēties, bet mūsu futbolisti prasmīgi sadarbojās savā starpā un izšķirīgajos brīžos pieņēma pareizus lēmumus.
Spēlei noslēdzoties, tika svinēta uzvara ar minimālu rezultātu, mūsu vārtsargs A. Pērkons sasniedza pirmo sauso spēli šosezon.
Jau trešais panākums čempionātā sasniegts ar neatlaidīgu ikdienas darbu treniņprocesā un izvirzīto mērķi šosezon. Paldies komandai par cīņassparu un azartu laukumā.
Nākamā spēle paredzēta nedēļas nogalē 19. maijā pulksten 14, kad Madonas pilsētas stadionā uzņemsim Talsu NSS, bet 25. maijā pulksten 13 spēlēsim ar Ogres NSC komandu.
15.05.2019.