Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Latvijas hokeja izlases sniegums

Redakcija

Autors • 14.05.2019.

Burtu lielums

Pasaules čempionāts hokejā Slovākijā Latvijas izlasei sācies ar uzvaru spēlē pret Austriju un zaudējumu pret Šveici. – Kā vērtējat Latvijas hokeja izlases sniegumu? – vakar, pirms spēles ar Itāliju, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Andrejs no Daugavpils: – Ļoti interesanta bija Latvijas un Šveices hokejistu spēle, bet visas svarīgākās spēles vēl priekšā. Ripa ir apaļa, un tikai laiks parādīs stiprākās komandas. Manuprāt, šogad par čempioniem varētu kļūt Krievija, kaut gan ļoti labu sniegumu un arī raksturu pirmdien spēlē ar Slovākiju parādīja arī Kanādas hokejisti. Visu izšķirs treneri.

Praulēnietis Roberts: – Pagaidām Latvijas hokeja izlase atstājusi ļoti patīkamu iespaidu. Ļoti priecājos par uzvaru pirmajā spēlē. Protams, žēl, ka līdzvērtīgā spēlē pret Šveici tika zaudēts pēdējās minūtēs. Vismaz punktu, ja ne visus trīs, bijām pelnījuši. Ļoti ceru, ka Itāliju uzvarēsim.

Madonietis Andris: – Mūsējie spēlē, cik vien ir dukas, neviens jau uz laukuma neslinko. Jācīnās taču ar līdzvērtīgām komandām, arī veiksmei ir sava nozīme. Nav arī simtprocentīgas garantijas, ka šovakar uzvarēsim Itāliju.

Madonietis Jānis: – Hokeju neskatos un arī futbolu ne. Mani vairāk interesē volejbols, tāpat daži citi sporta veidi. Taču to, ka Latvija pirmajā spēlē uzvarēja Austriju ar 5 : 2, gan zinu. Domās esmu ar Latvijas hokeja izlasi, turu īkšķus, bet pašas spēles neskatos.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


15.05.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px