Būt par vislabāko mammu pasaulē ir visgrūtākais un skaistākais sievietes uzdevums.
Mīlēt un lutināt, būt līdzās un sekot visam, kas notiek bērna dzīvē. Nekad neaizmirst, noglaudīt galvu un teikt, ka viss būs kārtībā – cik svarīgi to mazulim piedzīvot un izjust ik dienu.
Tā kā svētdien svinēsim Mātes dienu, brīdi iepriekš, 11. maijā pulksten 15, Madonas kultūras namā māmiņām un vecmāmiņām tiks dāvāts mazs, sirsnīgs paldies ar dziesmām un dejām.
– Domāsim un teiksim labus vārdus, dalīsimies dažādās atmiņās un domu graudos. Aicināsim pievienot katram savu atziņu kopīgā kolāžā „Mana mamma ir …", – pasākuma saturu komentē Madonas pilsētas kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Ināra Cakule.
Koncertā skatītājus priecēs vairāki Madonas kultūras nama kolektīvi: „Atspole" 1.-2. klase (vadītāja Maija Rijniece), „Pipariņi" (vadītāja Gunta Beķere), baleta grupa (vadītāja Jeļena Rudzīte), mūsdienu deju kolektīva „Aliens" bērnu un pieaugušo grupas (vadītājas Ināra Cakule un Vita Grūbe), popgrupa „Smaidiņš" (vadītāja Ilze Rijniece), Austrumu deju grupa „Ugunspuķe" (vadītāja Gunta Dreimane) un senioru deju grupa „Madonas dāmas" (vadītāja Vineta Blumberga).
Ieeja pasākumā ir bez maksas.
10.05.2019.