Noslēdzies Madonas novada atklātais čempionāts florbolā vīriešiem, tam pieteicās piecas komandas.
Madonas pilsētas sporta centrā četrās čempionāta dienās tika izspēlētas 18 spēles. Spēle par 3. vietu un spēle par 1. vietu norisinājās 5. maijā. Sacenšoties par bronzas medaļām, laukumā tikās pagājušā gada čempione komanda "Kumace" un Kusas komanda. Spēlei noslēdzoties, tablo vēstīja, ka ar rezultātu 7 : 3 uzvarēja Kusas komanda, kas ieguva bronzas medaļas. Spēlē par Madonas novada čempiona titulu sacentās komanda "Nazis un pārējie darba rīki" ar "Kalsnavu". 2019. gada Madonas novada čempionāta finālspēles rezultāts – 6 : 2 – vēstīja par labu komandai "Nazis un pārējie darba rīki".
Komandas saņēma Madonas novada pašvaldības dāvinātos kausus, dalībnieki – medaļas, bet uzvarētājas komandas dalībnieki – piemiņas kausus. Balvas tika pasniegtas arī rezultatīvākajam spēlētājam Edgaram Gailumam ("Nazis un pārējie darba rīki") – 13 punktu (7 + 6), labākajam vārtsargam Arvim Kalniņam ("Nazis un pārējie darba rīki") – 90% atvairīto metienu.
Par čempionāta sekmīgu norisi paldies florbola klubam "Madona", sacensību galvenajam tiesnesim Kalvim Koskevičam un viņa komandai.
8.05.2019.