4. maijā Madonas iekštelpu skeitparkā paredzētas Aldoņa Rībenieka piemiņas kausa izcīņas sacensības.
Sacensības atbalsta Madonas novada pašvaldība un sponsori.
Dalībnieki, kā vienmēr, sabrauks no visas Latvijas, sacensības notiks skeitborda, skūteru, BMX grupā un ekstrēmajā skrituļslidošanā. Reģistrācija – no pulksten 11 līdz 12.30, bet sacensību sākums – pulksten 13.
30.04.2019.