Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas pūšaminstrumentu nodaļas pedagogam Andrejam Cepītim 3. maijā svinīgā ceremonijā Rīgas pilī tiks pasniegts valsts augstākais apbalvojums.
Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Ordeņu kapituls, pamatojoties uz Madonas novada pašvaldības iesniegto pieteikumu, 8. aprīlī nolēma par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā piešķirt Triju Zvaigžņu ordeņa V šķiru ilggadējam Madonas pūtēju orķestra diriģentam, Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas pūšaminstrumentu nodaļas pedagogam Andrejam Cepītim, ieceļot viņu par ordeņa kavalieri.
Andrejs Cepītis divas reizes saņēmis arī Madonas novada pašvaldības apbalvojumu „Atzinības raksts". Tas notika 2013. gada novembrī – par izciliem panākumiem republikas konkursā XXV Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos – un 2018. gada novembrī – par spilgtu radošo un augsti profesionālo devumu tautas mākslā, Madonas pūtēju orķestra darbībā un Madonas novada vārda popularizēšanā.
Valsts augstākais apbalvojums Andrejam Cepītim tiks pasniegts tieši šajā gadā, kad Madonas pūtēju orķestris svinēs 60 gadu jubileju.
26.04.2019.