20. aprīlī Madonas BJSS U-12 (2007. g. dz.) komanda Jelgavā noslēdza sezonu BBBL (Baltijas zēnu basketbola līga).
Šajā posmā aizvadītas tikai divas spēles vienā dienā, jo mūsu apakšgrupas komandas TTU, Parnu, Ventspils "Spars" bija devušās uz Lieldienu turnīriem ārzemēs.
Pirmajā spēlē pret vietējo Jelgavas komandu ļoti izpaudās katra piecnieka saspēles vadītāju prombūtne, spēlējot U-13 komandas pārspēlēs Jēkabpilī. Pārējiem spēlētājiem bija jāuzņemas sev iepriekš neierastas darbības, cita atbildība. Pret Jelgavas komandu piedzīvots zaudējums (22 : 48), un arī otrajā dienas spēlē pret Igaunijas "Keila KK" komandu – zaudējums (30 : 72).
Par līdzdalību šajā sezonā, spēlējot BBBL, komanda saņēma medaļas. Pirmajā sezonā BBBL rezultāti ir tādi, kādi ir, kas liek strādāt vasarā gan individuāli, gan trenējoties nometnēs un domāt par progresu nākamajā sezonā.
Komandā, vadot spēles trenerim Ivaram Teterim, BBBL 4. posmā spēlēja: Jēkabs Liepiņš, Rihards Udrass, Rolands Antulis, Kārlis Augusts Vītols, Mārcis Lībors, Raivo Krēsliņš, Dāvis Ludboržs, Gustavs Dūdums, Valters Rešņa, Eduards Bukovskis, Linards Leimanis.
Uz tikšanos basketbola laukumos jau Balvu novada atklātajā 3 × 3
čempionātā basketbolā!
24.04.2019.