Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: pašvaldību skaits

Redakcija

Autors • 22.04.2019.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par ieceri samazināt pašvaldību skaitu līdz 35, pēc būtības atgriežoties pie bijušajiem rajoniem? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Inga: – Es vairāk uzturos ārzemēs, bet, protams, notikumiem Latvijā līdzi sekoju. Taču man ir grūti pateikt, vai tiešām jāveic jauna administratīvā reforma. Katrā ziņā visiem es novēlu lielāku ticību savai valstij un lai Dievs svētī Latviju!

Andris no Jēkabpils: – Esmu jauns un neko daudz par to laiku, kad vēl bija rajoni, pastāstīt nevaru. Taču no tā, kas izskan publiskajā telpā, rodas iespaids, ka reforma ir nobriedusi un pašvaldības vajag apvienot.

Anita no Sauleskalna: – Pašiem mazākajiem novadiem savilkt galus tomēr ir grūtāk. Arī administratīvās izmaksas ir lielākas. Domāju, ka iecerētā reforma ir pamatota. Dzīvojot Sauleskalnā, arī pēc pievienošanās lielajam Madonas novadam nekas nav pasliktinājies. Gluži pretēji – ir pat uzlabojumi. Piemēram, palielinājušās iespējas saņemt sociālo un cita veida palīdzību, tāpat veselības aprūpi.

Ošupietis Dainis: – Mani tas būtībā neskar un, kā saprotu, arī Ošupes pagastu ne. Mēs jau tāpat atrodamies Madonas novadā. Manuprāt, pievienojoties lielajam Madonas novadam, nevis nelielajam Lubānas novadam, esam ieguvēji. Katrs var redzēt, kas pa šiem gadiem, piesaistot ES finansējumu, Ošupes pagastā ir uzbūvēts.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


23.04.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px