6. un 7. aprīlī Madonas pilsētas sporta centrā notika pēdējais U-13 (2006. g. dz.) jauniešu 4. kārtas 3. posma sabraukums.
Madonas BJSS basketbolisti sacentās ar Bauskas, DSN/AR, "Basketbola klases" un Rēzeknes „Ezerzemes" komandām par 11.-15. vietu.
Pirmajā dienā izcīnīta uzvara pret DSN/AR (57 : 51), otrajā spēlē – zaudējums Bauskas komandai (23 : 73). Otrajā dienā sekoja smags zaudējums spēles galotnē "Basketbola klases" komandai (50 : 54, un arī otrajā dienas spēlē – zaudējums „Ezerzemes" komandai (37 : 64).
43 komandu konkurencē Madonas BJSS U-13 komanda kopvērtējumā ierindojās 15. vietā. Pēc sezonas sākuma LJBL nolikuma mēs nākamajā sezonā būtu Superlīgā, bet sezonas laikā nolikums tika mainīts, kas paredz, ka katrā vecuma grupā Superlīgā spēlēs 12 labākās Latvijas komandas. Tāpēc no 19. līdz 21. aprīlim U-13 komanda dosies uz pārspēlēm par iekļūšanu 1. divīzijā Jēkabpilī, kur par divām vietām cīnīsies kopvērtējuma 11. (DSN/AR), 11. (Jēkabpils), 13. (Rīga/Jugla), 14. (Iecava/Vecumnieki), 15. (Madona), 16. (Limbaži/Salacgrīva) vietā esošās komandas.
10.-12. maijā dosimies uz Talsiem, kur aizvadīsim beidzamo – BBBL Challenge Cup – posmu.
16.04.2019.