Noslēdzies Fischer skolēnu ziemas čempionāts, kas norisinājās četros posmos. Kopvērtējumā ar 30 275 punktiem 2. vietā ierindojās Madonas pilsētas vidusskolas komanda.
Ar 30 488 punktiem uzvarēja Laurenču sākumskolas slēpotāju komanda, 3. vietā – Lejasciema vidusskola (28 450 punktu). Madonas Valsts ģimnāzijas slēpotāju komanda ierindojās 7. vietā.
27.03.2019.