Kā jau esam informējuši, šodien notiks Madonas pilsētas domes kārtējā sēde. Tajā paredzēts izskatīt arī jautājumu par ēkas Madonā, Rīgas ielā 2, pārņemšanu pašvaldības īpašumā.
Vairāki ierosinājumi
Šis objekts madoniešu vidū ir jau izraisījis interesi. Vismaz Madonas pilsētas domes ārkārtas sēdē 17. maijā deputāti tika iepazīstināti ar vairākām visnotaļ atbalstāmām iecerēm. Kā atzīmēja domes galvenā speciāliste Solvita Seržāne, šī ēka, kas zemesgrāmatā pagājušā gada jūnijā tika reģistrēta uz valsts vārda, bet kuru tagad Ministru kabinets ar lēmumu var nodot Madonas pilsētas pašvaldībai, būtu ļoti piemērota interešu izglītības funkciju pildīšanai.
Arī Madonas bērnu un jauniešu centra direktore Gunita Kļaviņa informēja par viņas vadītās ārpusskolas izglītības iestādes nodomiem izmantot minētās ēkas 2. stāvu ar instrumentālo un vokālo mūziku saistīto pulciņu nodarbībām, tai skaitā izveidojot arī ierakstu studiju. Jauniešu organizācijas „Par un pret" (darbojas Augu ielā 27) vadītājs Edgars Grigorjevs kopā ar vairākiem jauniešiem aizstāvēja ieceri ēkas 1. stāvā izveidot jauniešu mūzikas klubu, lai pilsētas centrā būtu, kur pavadīt brīvo laiku arī muzikāliem jauniešiem, gan organizējot tematiskus pasākumus, gan muzicējot un uzstājoties publikas priekšā. Te varētu ierīkot arī tējas kafejnīcu.
Rotaļu istaba bērniem
Ļoti aktuālu priekšlikumu, ierosinot ēkas 1. stāvā iekārtot bērnu rotaļu istabu jeb dienas centru bērniem, kur vecāki nepieciešamības gadījumā uz dažām stundām varētu atstāt savus mazuļus, izteica Sanita Sirmā un Vineta Kalniņa.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 31.05.2007.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto