Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Madonas distanču slēpotāji gūst uzvaras

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 12.03.2019.

Madonas distanču slēpotāji gūst uzvaras
Burtu lielums

9. un 10. martā Priekuļos slēpošanas un biatlona centrā "Cēsis" norisinājās Latvijas čempionāta trešais posms distanču slēpošanā, kas vienlaikus bija arī Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensības.

Sezonas noslēdzošā čempionāta posmā, konkurējot ar Cēsu, Aizkraukles, Gulbenes, Lejasciema, Talsu, Alūksnes, Krāslavas, Daugavpils, "Arkādijas" sporta skolu un Rīgas distanču slēpotājiem, godalgotās vietas izcīnīja daudzi Madonas sportisti.
Latvijas čempionāta trešajā posmā sestdien, 9. martā, notika sacensības komandu sprintā un stafetēs jauniešiem, kam nebija FIS statusa.
Dāmām komandu sprintā klasiskajā distancē sacentās vien divi pāri, un uzvarēja Madonas duets – Kitija Auziņa un Paula Bergfelde, apsteidzot Kristu Razgali un Ilonu Upenu. Arī vīru stafetē uzvaru guva Madonas BJSS slēpotāji – Ilvars Bisenieks un Raimo Vīgants. Pie sudraba medaļas tika Kārlis Damškalns un Jānis Šņoriņš, bet bronzas – Gints Lūsis un Kārlis Vanags. Komandu stafetē V6 grupā uzvarēja Silvestrs Švauksts, Gustavs Sināts un Lauris Kaparkalējs, bet meitenēm – Linda Kaparkalēja, Katrīna Bērziņa un Līva Šahno. V18 grupā Uvim Akmentiņam, Ritvaram Raizem un Nikam Saulītim – 2. vieta.
Svētdien sportisti sacentās masu startā brīvajā stilā, 20 km distancē uzvarēja Phjončhanas Ziemas olimpisko spēļu dalībnieks Indulis Bikše, bet otrajā vietā ierindojās Raimo Vīgants, kas bija labākais slēpotājs U20 grupā. Dāmu konkurencē pagājušajā svētdienā 15 km distancē par čempioni kļuva Patrīcija Eiduka no Aizkraukles sporta skolas, bet madoniete Kitija Auziņa ierindojās 3. vietā, aiz Ingas Paškovskas.
Masu starta slēpojumā savās grupās uzvarēja Līva Šahno, Kima Krūmiņa, 2. vietā – Niks Saulītis, Lauris Kaparkalējs, Ginters Bērziņš, Madara Veckalniņa. S10 grupā visu goda pjedestālu aizņēma Madonas BJSS meitenes – Lāsma Marta Beķere, Alise Plāte un Kerija Krēmere. Ar rezultātiem var iepazīties interneta vietnē www.infoski.lv.
Latvijas čempionāts šogad 12. un 13. janvārī iesākās Madonas sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils", bet otrais posms – 16. un 17. februārī –
tika aizvadīts Siguldā "Fischer" slēpošanas centrā.

13.03.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px