Piektdien, 15. martā, Madonā pulcēsies izglītības un kultūras iestāžu 7.-9. klašu skolēnu tautas deju kolektīvi.
Kopumā pie mums ieradīsies 15 deju kolektīvi, apmēram 300 skolēnu, lai piedalītos pasākumā „Spēlēju un dancoju". Valsts izglītības satura centrs šādus pasākumus dažādās vietās organizē jau vairākus gadus, šoreiz kārta pienākusi Madonai.
Rīta pusē Madonas sporta centrā dalībniekiem notiks sportiskas un radošas aktivitātes, pēc pusdienām Madonas kultūras namā sekos mēģinājumi, kas noslēgsies ar krāšņu deju koncertu pulksten 17.
Koncertā „Danču druva" uzstāsies deju kolektīvi no Limbažiem, Dobeles, Viļķenes, Jūrmalas, Rīgas, Jelgavas, Ropažiem, Jēkabpils un Daugavpils novada. Tiks izdejotas 36 dažādas dejas, aicināti visu paaudžu skatītāji. Pēc koncerta dalībniekiem paredzēta sadraudzība un diskotēka.
12.03.2019.