14. martā pulksten 20 Madonas pilsētas sporta centrā notiks LBL2 spēle, kurā BK "Madona"/BJSS tiksies ar BJBS "Rīga"/KP BA/DSN komandu.
10. martā aizvadīta grūta cīņa Liepājā, kur ar rezultātu 78 : 72 BK "Madona"/BJSS izcīnīja uzvaru.
Mūsu BK "Madona"/BJSS komandai 14. marta spēle būs beidzamā savās mājās šajā sezonā, tāpēc visi līdzjutēji ļoti gaidīti atbalstīt komandu. Starplaikos kā ierasts – dažādi konkursi, bet uzvarētājiem – balvas no BN "Kurši", veikala "Papīrs", krodziņa "Šlāgeris" un BK "Madona". Spēles starplaikā uzstāsies TDA "Pipariņi".
Spēle solās būt spraiga un interesanta, jo viesos mūsu komanda zaudēja ar 6 punktu starpību. Ceram uz atbalstu un labu atmosfēru, lai pozitīvi pieliktu punktu šai sezonai.
12.03.2019.