16. martā ikviens interesents tiek aicināts uz Veselības dienu, kas notiks Madonā.
Dienas laikā notiks trīs saturīgas un saistošas lekcijas. No pulksten 10 līdz 11 uz lekciju aicina fizioterapeite, jogas un ciguna pasniedzēja Ilze Palma.
Savukārt par spriedzi, tās ietekmi uz veselību no pulksten 11 līdz 13 stāstīs Visvaldis Bebrišs. Bet no pulksten 13.30 līdz 15 ar padomu, kā rast spēcinājumu dabas ritmos, atmodināt un aktivizēt ķermeni pēc ziemas, palīdzēs augu pētniece, farmācijas maģistre Agrita Gailīte. Pasākuma laikā būs pieejama ārstnieciskā masāža.
– Madoniešiem un apkārtējo novadu iedzīvotājiem šī ir lieliska iespēja lietderīgi, saturiski un interesanti pavadīt dienu. Veselības dienas tēma ir Prieks. Prieks kustēties, smieties, atrasties dabā un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Veselības diena notiks viesnīcā „Madona" no pulksten 10 līdz 15. Lūgums iepriekš pieteikties, zvanot uz tālruni 26782385, – aicina biedrības „Dieviena" valdes priekšsēdētāja Ināra Viļķina.
06.03.2019.