Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: sējas darbi

Redakcija

Autors • 04.03.2019.

Burtu lielums

Lai gan laikapstākļi nelutina un pavasaris nesteidzas, jau laikus jādomā par sējas darbiem un stādu audzēšanu. – Vai jūs sējat un audzējat stādus un jau esat gatavi jaunajai sezonai? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Valentīna no Barkavas: – Šobrīd par sējas laiku vēl ir pāragri domāt. Tomātu stādus gan pērku, jo uzskatu, ka tas ir izdevīgāk. Domāju, ka šogad pavasari sagaidīsim pēc Lieldienām, aprīļa beigās, tad arī tiks uzsākti lielākie darbi.

Velga no Madonas: – Sēšanai vēl nav pienācis īstais laiks, parasti to daru martā, kad ir augošs Mēness. Vairāk sēju visdažādākās puķes, protams, arī tomātus un gurķus. Ja ir zeme un māja, kāpēc neizmantot iespēju sēt un stādīt? Grūti spriest, kāds būs pavasaris, bet dzīvosim un tad jau redzēsim.

Madoniete Lidija: – Stādus audzēju pati. Sēju gan tomātus un gurķus, gan visdažādākās puķes. Ir savs mazdārziņš, kuru kopju un tur dēstu stādiņus. Sējas darbiem pievēršos pēc 16. marta, uzskatu, ka ir pietiekami daudz laika, lai tie izaugtu.

Laima no Liezēres: – Tomātu un gurķu stādus es pērku. Dārzā sēju dažādus dārzeņus, bet līdz šiem darbiem laika daudz. Februārī likās, ka jau ir iestājies pavasaris, bet laikapstākļi ir ļoti mainīgi, un pavasaris vēl jāgaida.

Viedokļus uzklausīja
AGRITA NUSBAUMA-KOVAĻEVSKA


05.03.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px