Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Mīlestības svētkiem veltīts aerobikas festivāls

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 26.02.2019.

Mīlestības svētkiem veltīts aerobikas festivāls
Burtu lielums

Aerobikas festivāls ir viena no Madonas Valsts ģimnāzijas (MVĢ) tradīcijām, kas nebeidz pārsteigt ar kustību prieku, dinamiku, jauniešu izdomu komandas iznācienā Madonas sporta centra zālē.

Arī šoreiz bija interesanti gan pašiem, gan viesiem, jo pasākumā skatītāju tribīnēs piedalījās arī MVĢ ES Erasmus+ projekta "Sports – aktīvs dzīvesveids" jaunieši no Grieķijas, Čehijas, Ungārijas un Lietuvas.

Tā kā festivāls norisinājās Valentīna dienā, tā tēma bija mīlestība, un pasākumā bija ieradies pats Amors, kas mēģināja likt lietā šaujamo loku ar simbolisku sirds "caururbjošo" bultu, tā paspilgtinot gan 12.a klases aerobikas priekšnesumu, gan visu festivāla finālu. Savukārt 11.a klases demonstrējumā tika atklāta mīlestība uz 1. Formulu. Patīkami, ka aerobikas priekšnesumā aktīvi iesaistījās arī puiši.
Piedalījās septiņas komandas, kam vadītāji – Santa Socka un Toms Zvirgzdiņš – mudināja veltīt gan aplausus, gan smaidus. Pasākumā skanēja gan latviešu, gan angļu valoda, ko Erasmus+ projekta laikā lieto ārvalstu sadarbības partneri. Arī skatītājiem pa vidu bija jāpieceļas un mūzikas ritmā jāpacilā rokas un kājas.
Izskaņā žūrijai atkal bija grūts uzdevums – noteikt trīs labākās klašu komandas.
Žūrijā piedalījās aerobikas trenere Vēsma Vārsberga, Elita Gusarova, Iveta Tole un Erasmus+ projekta viesskolotāja un aerobikas trenere no Ungārijas Barbara Beres-Deak. Vērtēja gan soļus un to saskaņu kombinācijās, gan ritmu, gan komandas tēla vienotību, ko paspilgtināja tērpi, kā ierasts, skaitīja punktus. Šogad uzvarētāju trijniekā sveica 12.a, 10.b un 11.a klases aerobikas priekšnesuma dalībniekus, bet pateicību par piedalīšanos saņēma arī pārējo klašu komandas.
Kā noslēgumā uzsvēra Madonas pilsētas vidusskolas sporta skolotāja un žūrijas komisijas pārstāve Elita Gusarova, "uzvar tas, kas prot dejot un nest savu augumu, kam ir mīlestība, jo konkurss ir par godu mīlestībai. Prieks arī par jauniem soļiem un sarežģītām kombinācijām".
Pasākumā aplausus un ovācijas saņēma arī Madonas Valsts ģimnāzijas ielu vingrotāju priekšnesums.


27.02.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px