Ziemas sacensības turpinās. 16. un 17. februārī FIS Latvijas čempionāta otrais posms distanču slēpošanā pirmo reizi norisinājās Siguldā "Fischer" slēpošanas centrā. Pieaugušo grupā abās dienās uzvarēja Madonas BJSS pārstāvji – Raimo Vīgants un Kitija Auziņa.
Sprintā Ilvars Bisenieks (Madonas BJSS) saņēma pirmās vietas medaļu junioru konkurencē, bet V16 grupā uzvarēja Lauris Kaparkalējs, S10 grupā – Lāsma Marta Beķere, V10 grupā 1. vietā – Ginters Bērziņš. S14 grupā 2. vietā – Madara Veckalniņa, bet 3. vietā savās vecuma grupās – Alise Plāte, Ernests Plotka, Linda Kaparkalēja un Kima Krūmiņa.
Klasiskā soļa distancē ar intervāla startu V20 grupā uzvarēja Ilvars Bisenieks, V16 grupā – Lauris Kaparkalējs, S14 grupā – Madara Veckalniņa. Otro vietu S16 grupā ieņēma Līva Šahno, bet 3. vietā savā vecuma grupā – attiecīgi Paula Bergfelde un Kima Krūmiņa.
Par sacensību norisi gādāja biedrība "A-Madona", pasākumā piedalījās Madonas tiesneši.
Rezultāti – vietnē www.infoski.lv.
26.02.2019.