Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Muzikālā banka 2018

Redakcija

Autors • 11.02.2019.

Burtu lielums

Sestdien, 9. februārī, Daugavpils Olimpiskajā centrā noslēdzās Latvijas Radio 2 aptauja „Muzikālā banka 2018". Par gada vērtīgāko dziesmu kļuva „Prāta vētras" izpildītā dziesma „Ogles". – Vai jūs sekojāt līdzi aptaujai „Muzikālā banka 2018"? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Laimdota no Madonas: – Šobrīd laika trūkuma dēļ neskatījos televīzijā šo pārraidi, bet uzzinot, ka par gada vērtīgāko dziesmu kļuvusi „Prāta vētras" izpildītā „Ogles", ļoti priecājos, jo man pašai ir tuva viņu mūzika.

Ilona no Varakļāniem: – Jāatzīst, ka šoreiz „Muzikālajai bankai" līdzi nesekoju un arī televīzijā neskatījos, bet citus gadus gan ar lielu interesi un aizrautību to darīju. Patīk šā gada uzvarētāju izpildītā dziesma, un uzskatu, ka tā ir ļoti laba un tituls ir pelnīts.

Līga no Sauleskalna: – Katru gadu sekoju līdzi Latvijas Radio 2 aptaujai. Mani favorīti ir gan „Prāta vētras", gan Dona un Ozola izpildītās dziesmas. Trešajā vietā noteikti liktu Ivo Fomina dziesmu „Vēlreiz un vēlreiz", bet, ja es pati balsotu, tad mana balss tiktu Dona un Ozola izpildītajai dziesmai „Salauzta sirds".

Uģis no Liezēres: – Vairāk skatos Krievijas TV kanālus, bet notikumiem Latvijā sekoju līdzi Latvijas Radio 2. Biju dzirdējis par šo aptauju un tieši radio uzzināju, ka gada vērtīgākā ir „Prāta vētras" dziesma „Ogles".

Viedokļus uzklausīja
AGRITA NUSBAUMA-KOVAĻEVSKA


12.02.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px