Madonas Valsts ģimnāzija ir iesaistījusies Eiropas Savienības finansētajā starptautiskajā Erasmus+ projektā „Sports – aktīvs dzīvesveids".
Projekta īstenošanas laiks ir no 2018. gada 1. septembra līdz 2020. gada 31. augustam. Projektā iesaistīti divdesmit ģimnāzisti un četri skolotāji.
Pirmā šī projekta mobilitāte, kurā piedalījās projekta koordinatore skolotāja Diāna Vaidote, sporta skolotāja Lana Līcīte un pieci 10.b klases skolēni, tika aizvadīta pagājušā gada oktobrī Budapeštā, Ungārijā.
Šīs nedēļas beigās projekta pārstāvji no citām valstīm ieradīsies Latvijā, Madonā.
Skolēni dzīvos ģimenēs, mājup dosies 16. februārī. Jau izplānota darba kārtība, kas iepazīstinās viesus ar sporta iespējām pie mums. 12. februārī visi piedalīsies Sniega dienā „Smeceres silā", 13. februārī dosies uz Rīgu, kur apmeklēs Sporta muzeju, tiksies ar Gundaru Upenieku, ielūkosies izstādēs Rīgas Biržā un izmēģinās prasmes „Lido" slidotavā. 14. februārī tiks gatavotas prezentācijas, un vakarā notiks noslēguma pasākums. Savukārt 15. februāris būs ģimeņu diena, kad ārzemju skolēniem programmu nodrošinās ģimenes, pie kurām tie dzīvo.
08.02.2019.