Šonakt (naktī uz 5. februāri) pēc Austrumu kalendāra sākās Dzeltenās Cūkas gads. – Vai jūs ticat horoskopiem, to vairāk uztverat kā izklaidi vai arī tam vispār nepievēršat nekādu uzmanību? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Ainārs no Saikavas: – Horoskopus uztveru ar smaidu. Zinu, ka pats esmu Čūskas gadā dzimis Dvīnis. Braucot mašīnā, paklausos, ko par to stāsta radio, tāpat internetā ir plaša informācija. Reizēm jau šķiet, ka kaut kam dzīvē ir jātic, tai skaitā arī nedaudz horoskopiem – vēl jo vairāk tāpēc, ka kaut kas no tajos teiktā mēdz arī piepildīties.
Madoniete Elizabete: – Tos uztveru tikai kā izklaidi. Horoskopus izlasu internetā. Cūkas gads sola tikai labu. Zinu, ka pati pēc horoskopa esmu Mežāzis. Man bieži sakrīt tas, kas rakstīts horoskopā. Arī raksturs ir tāds, kādam Mežāzim jābūt.
Madoniete Patrīcija: – Par to, ka sākas Cūkas gads, esmu dzirdējusi, jo reizēm horoskopus palasu. Nedaudz tiem arī ticu, kaut gan ne vienmēr horoskopi piepildās.
Madonietis Uģis: – Neko par to, ka tieši šonakt sāksies Cūkas gads, neesmu dzirdējis, bet horoskopus šad tad palasu. Taču tos vairāk uztveru kā izklaidi. Kaut kas jau piepildās, varētu teikt – 50 uz 50. Zinu, ka esmu dzimis Pērtiķa gadā, un tas bija olimpiskā Lācīša gads. Varbūt tāpēc manā dzīvē liela nozīme ir sportam – konkrēti hokejam.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
05.02.2019.