8. martā Cēsīs, Vidzemes koncertzālē „Cēsis", norisināsies nākotnes izaicinājumu konference „Cilvēkfaktors".
Tajā pulcēsies augstākā līmeņa vadītāji, personāla un komunikācijas vadītāji, kā arī citi interesenti no visas Latvijas, lai kopīgi spriestu par uzņēmumos gaidāmajām pārmaiņām, kuras tuvākajā nākotnē ieviesīs digitalizācija un jaunas menedžmenta metodes. Sešpadsmit lektori dalīsies pieredzē ne vien par darbu nākotnē, bet arī par darbinieku motivācijas vairošanu, vadītāju izaugsmi, darbavietas nozīmi produktivitātē, sastrādāšanos ar sarežģītiem cilvēkiem, stratēģisku lēmumu pieņemšanu un citām tēmām, kuras apvienotas trīs tēmu blokos – vadīšana, darīšana un ekosistēma.
Kā lektori uzstāsies 16 uzņēmumu vadītāji, līderi, inovāciju ieviesēji, kā arī vadības zinātņu pētnieki. Organizatori atklāj: „Konferences iepriekšējo gadu dalībnieki atzinuši, ka šī ir viena no vērienīgākajām konferencēm Latvijā, kas pulcē vadītājus no visas Latvijas. Šogad īpaša loma konferencē pievērsta praktiskiem piemēriem un noderīgām zināšanām, kas neprasa lielus resursus, bet apņēmību ieviest jauninājumus un iedrošināt darbiniekus pārmaiņām."
Uzzināt papildu informāciju par konferenci un reģistrēties tai iespējams mājaslapā www.cilvekfaktors.lv.
01.02.2019.