Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: jauna administratīvi teritoriālā reforma

Redakcija

Autors • 29.01.2019.

Burtu lielums

Jaunās K. Kariņa vadītās valdības pirmo veicamo darbu saraksta augšgalā ierindota arī reģionālā reforma. – Kādas ir jūsu domas, vai vajadzīga jauna administratīvi teritoriālā reforma? – vaicājām vakar Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Sergejs no Madonas: – Man jau šķiet, ka ir labi kā tagad. Diezin vai vajadzētu kaut ko mainīt. Nesen jau mums reforma bija. Esam paguvuši pierast pie pašreizējā modeļa, kas, manuprāt, tīri labi darbojas, vismaz Madonas novadā.

Monika no Madonas: – Man jau patika tas modelis, kad bija rajoni. Es domu saprotu – lai būtu mazākas administratīvās izmaksas, un, manuprāt, rajona līmeņa pašvaldības nebija slikti. Kad tika atdalīts Cesvaines, Lubānas, tāpat Ērgļu novads, bija tik žēl, jo bija tik daudz jauku tradīciju, skates, svētki.

Valija no Madonas: – Es tiešām nezinu, vai vajag atkal kaut ko reformēt, jo jau ir pierasts pie pašreizējā modeļa un tas nebūt neliekas slikts. Vismaz Madonas novadā. Ja kaut ko jaunu grib veidot, pirmām kārtām jau tās ir izmaksas, lai tur ko saka. Un, ja apvienojas uz kaut ko lielāku, kādam varbūt nāksies darbu zaudēt. Runga ar diviem galiem…

Ilmārs no Madonas: – Jaunā valdība ir ievēlēta, lai viņi domā, kā labāk. Manā dzīvē tas neko īpaši nemaina. No otras puses, tās daudzās pašvaldības jau ir naudas izšķiešana.

Viedokļus apkopoja
BAIBA MIGLONE


30.01.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px