19. janvārī jau septīto ziemu Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā notika Baltkrievijas Republikas VII atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem telpās.
Šogad tajā piedalījās deviņu valstu sportisti: no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Turcijas, Somijas, Vācijas, Azerbaidžānas.
Sportisti sacentās deviņās individuālajās disciplīnās un 4 × 200 m stafetē. Latviju pārstāvēja 43 sportiski veterāni, viņu vidū bija arī četri no Madonas un Varakļāniem: Līga Platpīre, Santa Jokuma, Ruta Kozlovska, Dace Saulīte. Šīs mazās grupas kontā tika ieskaitītas piecas uzvaras: 800 m un 3000 m skrējienā, 3000 m soļošanā, lodes grūšanā.
Madonas, Gulbenes un Varakļānu novada sportiskie veterāni izsaka pateicību Murmastienes pagasta zemnieku saimniecībai "Laduži" par sniegto transportu, paldies mūsu šoferim Voldemāram Strucinskim.
Uz sportisku tikšanos 2. martā Rīgā!
30.01.2019.