Par tradīciju izveidojies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Madonas puses hokejistu kopīgs turnīrs, kas norisinās, godinot Salvja Stradiņa piemiņu.
Šoreiz sacensības notiks jau trešo reizi. Tāpat kā līdz šim arī šogad turnīrs norisināsies Viešūrkalna slidotavā – 19. janvārī no pulksten 10.
Piedalīsies četras komandas: VUGD hokeja izlase, hokeja klubs "Madona", hokeja komanda "Šlāgeris" un viesi no kaimiņu novada – Pļaviņu hokejisti.
Šo triju gadu laikā turnīram izveidojies savs atbalstītāju loks, tāpēc jo īpašs paldies norises vietas saimniekiem – Viešūrkalna pārvaldniekam Jurim Sitko un sporta bāzes pārvaldniekam Gintam Rudzītim, krodziņa "Šlāgeris" īpašniekam Haraldam Pūcem, laikrakstam "Stars" – par informatīvo atbalstu, kā arī AS "Latvijas valsts meži" un Madonas novada pašvaldības sporta darba organizatoram Mārim Gailumam.
Madonas hokeja spēlētāju un līdzjutēju lokā jau zināms, ka Salvis Stradiņš spēlēja hokeju kopš skolas gadiem līdz pat savas dzīves pēdējam mirklim 2015. gadā.
Gaidām šosestdien Viešūrkalnā ne vien hokejistus, bet arī ziemas aktīvās atpūtas cienītājus, jo paralēli turnīram darbosies gan kalns, gan kafejnīca.
Uz tikšanos!
Organizatoru vārdā –
IGORS ŠAPOVALS un
RAIVO STRADIŅŠ
16.01.2019.