Vakar internetā sākās balsošana par labākajiem mediķiem. – Kāda ir jūsu pieredze, griežoties pēc palīdzības pie ārstiem? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Andrejs no Saikavas: – Par mediķiem, ar kuriem mums kopā ar dēlu ir nācies saskarties, varu teikt tikai tos labākos vārdus – gan šeit Madonā, gan Rīgā, tai skaitā par profesori Lubauu. Profesionāli, ļoti ātri, kā meteors, Madonas slimnīcā strādā hemodialīzes māsa Ingrīda Rieksta: klientu jūra, bet viņa vienmēr ir atsaucīga un smaidīga. Mūspusē nenoliedzami izceļas Imanta Stradiņa komanda, pie kuras brauc no visas Latvijas, tāpat pie dakteres Eglītes. Imanta Stradiņa komanda pērn veikto transplantāciju skaita ziņā bija trešā republikā, un arī kvalitāte ir ļoti augsta.
Dzelzavietis Juris: – Mums Dzelzavā ir ļoti laba daktere – Ilga Kreicuma. Visu laiku ārstu palīdzība man gan nebija vajadzīga, bet nupat kā sanāca lūgt medicīnisko palīdzību.
Madonietis Dainis: – Es pie ārstiem griežos diezgan r0eti. Daudz uzturos svaigā gaisā, strādāju taču celtniecībā. Ģimenes ārste Anita Klūga ir atsaucīga daktere.
Meldra no Kusas: – Es slimoju reti, bet ļoti bieži griežos pie ģimenes ārstes ar meitu. Par dakteri Valentīnu Zvēru man ir vislabākās atsauksmes. Esmu apmierināta gan ar savu ģimenes ārsti, gan feldšerīti Līgu Zvirgzdiņu.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
15.01.2019.