– Kā vērtējat Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vakar premjera amatam nominēto Krišjāņa Kariņa kandidatūru? – jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Dzintars no Ošupes pagasta: – Domāju, ka Krišjānis Kariņš ir laba kandidatūra premjera amatam, vismaz mūsu ģimene viņu atbalsta. Izglītots, korekts, godīgs – tāds ir iespaids par viņu. Jāvēl K. Kariņam izturība, godaprāts un lai izdodas izveidot jauno valdību!
Valdis no Cesvaines: – Nudien, nezinu, vai izdosies tikt pie jaunās valdības ar trešo mēģinājumu. Cik ir lasīts un dzirdēts, par K. Kariņu izveidojies diezgan pozitīvs iespaids. Viņš patiešām varētu mēģināt beidzot valdību izveidot. Jaunajai valdībai vairāk būtu jādomā par jaunām darbavietām, jo diemžēl lauki paliek tukši…
Madoniete Dace: – Teikšu, kā ir – es vairs neticu nevienam solījumam un arī nevienam. Ko tikai nesola! Piemēram, viss internets ir pilns ar informāciju, ka mediķiem algas palielinātas par 20%, bet vismaz pagaidām nebūt tā nav. Ir cerības, ka K. Kariņam izdosies izveidot valdību. Kā politiķi es viņu vērtēju nedaudz augstāk par vidējo.
Leontine no Varakļāniem: – Es vēlēšanās piedalījos, bet partija, par kuru balsoju, Saeimā nav pārstāvēta. Taču tiem, kuri parlamentā tika ievēlēti, vajadzētu beidzot vienoties un jauno valdību izveidot.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
08.01.2019.