Vecā gada nogalē, no 26. līdz 30. decembrim, Rīgā DSN un Meža skolā notika Latvijas nacionālās U-16 vīriešu basketbola izlases treniņnometne.
Tajā piedalījās 16 jaunieši no vietējām sporta skolām un klubiem un spēlētājs, kurš savas basketbola prasmes turpina attīstīt Itālijā SSD Basket. Kandidātu pulkā trenējās arī Madonas BJSS audzēknis Arvis Šilinskis.
Pēc vērtīgās pieredzes un motivācijas iegūšanas šajā treniņnometnē pēdējā tās dienā U-16 un U-18 izlašu galvenie treneri nosaukuši spēlētājus tradicionālajam Baltijas jūras kausa izcīņas turnīram, kas notiks no 3. līdz 5. janvārim Tallinā, kur izlases sacentīsies ar Zviedrijas, Somijas un Igaunijas komandām.
Izlases sastāvā uz Baltijas kausa izcīņu Arvis netika iekļauts, bet pēc „viesošanās" U-16 kandidātu lokā abi ar Ediju Skuju ir motivācijas pilni trenēties un turpināt sevi pierādīt. Motivācijai atkal iekļūt kandidātu pulkā kalpo vēlme izcili startēt LJBL U-16 Superlīgā, krāt minūtes un pieredzi BK "Madona"/BJSS LBL2 čempionātā, piedalīties Eiropas Jaunatnes basketbola līgas 1. divīzijā U-17 (2002. g. dz.) komandā divos posmos Polijā un Krievijā, iekļūt kandidātu lokā vasaras treniņnometnē un šovasar tikt spēlētāju izlasē spēlēm Eiropas čempionātā Itālijā. Lai izdodas!
04.01.2019.