– Kāds jums ir bijis aizvadītais, 2018., gads un ko sagaidāt jaunajā gadā, kas jau klauvē pie durvīm? – Latvijas valsts simtās jubilejas gada izskaņā jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Inga: – Principā 2018. gads ir bijis labs. Auklēju mazdēlu, pabiju arī diezgan tālā ceļojumā uz Šrilanku. Nedaudz bija par karstu, bet vismaz izkarsējos. Taču, protams, viss bija labi un iespaidu arī daudz. Gribētos, lai jaunais gads arī būtu tikpat labs. Nevajag skumt par to, kā nav, jāpriecājas par to, kas ir.
Sindija no Dzelzavas: – Aizvadītā gada nogale ir nedaudz skumīga. Esmu jauna darba meklējumos. Tas saistīts ar dzīvesvietas maiņu. Ceru atrast kārtīgu darbu, un tad viss būs kārtībā.
Cesvainiete Ivonna: – Latvijas simtgades gads ir bijis vienkārši brīnišķīgs. Spilgtākais notikums šovasar man nenoliedzami bija Deju svētki Rīgā. Svarīgs notikums bija arī 9. klases izlaidums. Mācības turpinu Cesvaines vidusskolas 10. klasē. Kopumā 2018. gads ir ar labām atmiņām. Katrā ziņā būs, ko atcerēties. Arī jaunajā gadā gribētu piedzīvot interesantus, atmiņā paliekošus notikumus.
Cesvainiete Inga: – Šis gads ir bijis ļoti labs, un lai tāds mums ir arī jaunais gads. 2018. gadā vairāk atmiņā palikuši bērnu izlaidumi gan skolā, gan bērnudārzā. No Latvijas simtgadei veltītajiem pasākumiem, kas patika Cesvainē, – tas bija koncerts.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
02.01.2019.