Nobeigumam tuvojas preses izdevumu abonēšana 2019. gadam. – Kādi ir jūsu preses izdevumu iegādāšanās paradumi, un kuri ir jūsu iemīļotākie izdevumi? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Andrejs no Ērgļiem: – Preses izdevumus gan abonējam, gan pērkam. Faktiski abonējam tikai „Praktisko Latvieti". Veikalā pērkam „Laimīgo Programmu" un avīzi „Kas Jauns". „Staru" palasu, cik pieejams internetā.
Aina no Madonas: – Lielākoties jau abonējam vai kādreiz arī kaut ko nopērkam, ja šķiet interesants. Abonējam „Dienu", jau ilgus gadus – arī „Staru". Kādreiz piemirstas, bet tad jau atnākam uz „Stara" redakciju, un jau otrajā darbdienā tas atkal ir mūsu pastkastītē.
Jānis no Saikavas: – Cik jau tie līdzekļi atļauj, tik abonējam. Parasti tie ir „Stars", „Ievas Māja", „Ievas Dārzs", „Dari Pats", kaut ko vēl nopērkam. Abonējam izdevumus vidēji uz pusgadu, tad atkal pagarinām.
Laura no Madonas: – Es parasti preses izdevumus pērku, ja pāršķirstot kaut kas šķiet uzrunājošs. Protams, arī „Stariņu" pērku, kaut ko no lielajiem žurnāliem – „Santu" vai „Unu". Bet vairāk lasu internetā, piemēram, „Latvijas Avīzi", „Dienas Biznesu", tāpat daudz ko jaunu uzzinu portālā „Delfi".
Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE
19.12.2018.