Latviešu ģitāras virtuozs un daudzu mūzikas skaņdarbu aranžētājs Mārcis Auziņš publisko sava otrā studijas solo albuma „Aizrautība" titulskaņdarba video.
Šī ir jau otrā dziesma no jaunā albuma „Aizrautība", kas iznāks 2019. gada janvāra izskaņā. Līdz ar albuma iznākšanu sāksies arī koncerttūre Latvijas pilsētās, kas 14. februārī noritēs mūziķa dzimtajā pilsētā – Madonas kultūras namā. Albumā „Aizrautība" būs apkopoti paša mūziķa komponētie skaņdarbi, kas tapuši pēdējo divu gadu laikā, bet būs pievienotas arī divas kaverversijas – V. Krieviņa skaņdarbam „Meitenei kafejnīcā" un I. Kalniņa „Dūdieviņš".
Otrajam albumam dots nosaukums „Aizrautība", kas ir Mārča Auziņa vadmotīvs, radot un atskaņojot mūziku. Kā saka Mārcis: „Aizrautība ar mūziku un ģitārspēli ir tā pastāvīgā izjūta, kas atkal un atkal liek ņemt rokās instrumentu, komponēt, aranžēt un meklēt jaunus, muzikālus izpausmes veidus. Tā ir vilkme pārvērst mirkļus, iespaidus, laiku un visu apkārt notiekošo ģitārmūzikā. Tā ir vēlme izzināt instrumenta un tā skanējuma un spēles robežas – nebeidzams izaicinājums atklāt un neapstāties. Tas ir tas mirklis uz skatuves, kad trīsstūrī „Es. Mūzika. Klausītājs" notiek tā īpašā mijiedarbība, kas tik daudz prasa un vēl jo vairāk dod atpakaļ. Tas ir mans aicinājums – mana Aizrautība, kurā viss iespējams."
Albuma tituldziesmas „Aizrautība" video redzama Mārča ģitāras spēle vakara mijkrēslī tumšās telpās, kur visapkārt ir gaismas stari, ko veido gaisa ventilatori. Tie ļauj izbaudīt burvīgo ģitāras stīgu skanējumu, ļaujot sadzirdēt melodijas smalkākās nianses. Piecas minūtes garais video tapis novembra vidū Rīgā, K. K. fon Stricka villā.
14.12.2018.