– Kā jums šķiet, vai Aldim Gobzemam izdosies izveidot valdību līdz 10. decembrim? –
vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Māris no Ļaudonas: – Es politikā aplam neiesaistos, bet domāju, ka neizdosies. Ja jau tik ilgi nevar, tad jau droši vien drīzāk – pēc jaunā gada. Gobzemam pašam ir diezgan skandaloza pagātne, tāpēc jau arī nevar izveidot. Bet lai jau nu tur kā, valdību tomēr vajadzētu veidot jaunajiem spēkiem.
Ausma no Madonas: – Domāju, ka diez vai izdosies. Nezinu arī, vai Gobzems ir īstais, kuram uzticēt valdības veidošanu, no otras puses – kuram šodien vispār var uzticēties? Vecie deputāti neko nedara, atnāks jaunie – atkal kamēr iešūposies. Bet laiks tad iet.
Aleksandrs no Dzelzavas: – Grūti pateikt – es domāju, ka ne. Bet viennozīmīgi vara jādod jaunajiem, tikai viņiem ir jāmācās strādāt, ja nepieciešams, iet uz kompromisiem.
Ingrīda no Lazdonas: – Man šķiet, ka neizdosies. Manuprāt, lai arī viņi visi ir gudri un zinoši cilvēki, katrs turas pie savām tik lielām ambīcijām, ka nespēj ne par ko vienoties. Domāju, ka valdību veidot vajadzētu uzticēt kādam no malas, ar politiku nesaistītam cilvēkam, jo pašreizējie politiķi – pat nezinu, ar kādām interesēm viņi ir nākuši kopā, ja nespēj vienoties. Viņi taču visi strādā dēļ vienas valsts – Latvijas.
Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE
05.12.2018.