Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: valdības veidošana

Redakcija

Autors • 04.12.2018.

Burtu lielums

Kā jums šķiet, vai Aldim Gobzemam izdosies izveidot valdību līdz 10. decembrim? –
vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Māris no Ļaudonas: – Es politikā aplam neiesaistos, bet domāju, ka neizdosies. Ja jau tik ilgi nevar, tad jau droši vien drīzāk – pēc jaunā gada. Gobzemam pašam ir diezgan skandaloza pagātne, tāpēc jau arī nevar izveidot. Bet lai jau nu tur kā, valdību tomēr vajadzētu veidot jaunajiem spēkiem.

Ausma no Madonas: – Domāju, ka diez vai izdosies. Nezinu arī, vai Gobzems ir īstais, kuram uzticēt valdības veidošanu, no otras puses – kuram šodien vispār var uzticēties? Vecie deputāti neko nedara, atnāks jaunie – atkal kamēr iešūposies. Bet laiks tad iet.

Aleksandrs no Dzelzavas: – Grūti pateikt – es domāju, ka ne. Bet viennozīmīgi vara jādod jaunajiem, tikai viņiem ir jāmācās strādāt, ja nepieciešams, iet uz kompromisiem.

Ingrīda no Lazdonas: – Man šķiet, ka neizdosies. Manuprāt, lai arī viņi visi ir gudri un zinoši cilvēki, katrs turas pie savām tik lielām ambīcijām, ka nespēj ne par ko vienoties. Domāju, ka valdību veidot vajadzētu uzticēt kādam no malas, ar politiku nesaistītam cilvēkam, jo pašreizējie politiķi – pat nezinu, ar kādām interesēm viņi ir nākuši kopā, ja nespēj vienoties. Viņi taču visi strādā dēļ vienas valsts – Latvijas.

Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE


05.12.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px