BK "Madona"/BJSS komanda savu trešo sezonu LBL2 1. posmā uzsākusi ar 4 uzvarām un 6 zaudējumiem.
Ļoti svarīga būs nākamā mājas spēle 7. decembrī pulksten 20 Madonas pilsētas sporta centrā pret VEF skolas komandu. Uzvaras gadījumā BK "Madona"/BJSS pirmo reizi triju sezonu laikā var iekļūt 12 spēcīgāko komandu pulkā un, aizvadot 2. posma sacensības, cīnīties par vēl kādu vietu augstāk, jo būs jau nopelnīta vieta play-off.
Pēc gūtās trešās uzvaras Rīgā 18. novembrī pār BJBS "Rīga"/A. Kraukļa VEF komandu nākamajā spēlē 22. novembrī pret grupas līdervienību – OC "Limbaži" – tika dota iespēja sevi parādīt jaunajiem un citiem spēlētājiem, kuri citās spēlēs tiek mazāk izmantoti, un komandas līderi varēja apārstēt traumas un tikt galā ar veselības problēmām. Spēlē pret OC "Limbaži" godam turējāmies tikai pirmajā puslaikā
(20 : 24; 21 : 26), bet spēles otrajā daļā savu pārākumu teicami demonstrēja viesi. Tas komandai bija sestais zaudējums (56 : 97; K. Bitels – 13 p., E. Skuja – 9 p., E. Pētersons – 8 p., R. Zemītis – 7 p., J. Juška – 7 p., D. Kolns – 6 p., E. Malta – 4 p., A. Šilinskis – 2 p.).
1. decembrī Madonā izcīnījām savu ceturto panākumu, pārspējot Bauskas BJSS/SC "Mēmele" komandu, kam pirmajā sezonas spēlē izbraukumā zaudējām ar 3 punktu starpību. Šajā spēlē pirmais puslaiks bija ļoti kvalitatīvs, nekliboja metienu precizitāte, un otrajā spēles daļā vajadzēja tikai veiksmīgi turpināt cīņu līdz pozitīvam iznākumam un uzvarai (90 : 77; N. Nīgalis – 19 p., A. Škute – 16 p., J. Mednis – 13 p., J. Juška – 9 p., E. Skuja – 6 p., E. Pētersons – 6 p. , R. Zemītis – 5 p., J. Iškāns – 5 p., K. Bitels – 4 p., A. Šilinskis – 3 p., E. Malta – 2 p., N. Skripka – 2 p.).
Nepilnas divas nedēļas pirms Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas pirmā posma turnīra beigām zināmas deviņas komandas, kas nodrošinājušas vietu savu grupu pirmajā četriniekā un otrajā posmā cīnīsies par 1.-12. vietu.
A grupa. Astoņu komandu konkurencē vietu pirmajā četriniekā jau garantējušas BK "Saldus" (10-2) un BK "Ķekava" (9-2), tuvu pirmajam mērķim ir Kandava/"COMPOR" (8-3). Uz ceturto vietu pretendē LU/BS "Rīga" komanda (6-6), kā arī "Ezerzeme"/Rēzekne (5-7) un RTU (5-6).
B grupa. Septiņu komandu turnīrā lielākā intriga atrisinājās piektdien Līvānos, kur mājinieki ar rezultātu 72 : 77 zaudēja BA "Turība". Līdz ar to pirmais četrinieks jau skaidrs: "Jelgava"/LLU – 8-4, RSU – 8-3, "Ventspils Augstskola" – 8-3, BK "BA Turība" – 8-3. Seko "Līvānu stikls" – 6-5.
C grupa. Pirmajā četriniekā droša vieta ne tikai OC "Limbaži" komandai (10-0) un "Gulbenes bukiem" (8-1), bet arī Bauskas komandai (6-5), kas paliks labāko kvartetā arī gadījumā, ja līdzās ar 6 uzvarām nostāsies arī valmierieši un madonieši (lai tā notiktu, baušķeniekiem jāzaudē "Gulbenes bukiem", "Valmiera Glass VIA-2", jāuzvar izbraukumā Limbažos, bet madoniešiem jāpieveic "VEF skola" un "Gulbenes buki"). Tādā gadījumā savstarpējo spēļu bilance 4. vietā izvirzīs madoniešus. Liela nozīme būs 7. decembra spēlei, tiekoties BK "Madona"/BJSS ar "VEF skolas" komandu.
Mēs gaidīsim skaļus līdzjutējus kuplā un draudzīgā pulkā Madonas pilsētas sporta centrā jau 7. decembrī pulksten 20, lai atbalstītu Madonas komandu spēlē pret VEF skolas komandu. Atcerieties, ka katrā spēlē kādam no skatītājiem ir iespēja laimēt dāvanu karti no krodziņa „Šlāgeris", veikala „Papīrs" un BN „Kurši".
05.12.2018.