Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

“Smeceres silā” rīt jau varēs slēpot

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 29.11.2018.

“Smeceres silā” rīt jau varēs slēpot
Burtu lielums

Sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" jau rīt, 1. decembrī, slēpotāji var doties atklāt distanču slēpošanas sezonu, jo par sniega kārtu būs parūpējies gan sals, gan sniega pūtēji, gan bāzes darbinieki.

Šīs nedēļas sākumā sevi pieteica ziema ar nedaudz uzsniguša sniega baltumu. Pamazām vien arī sals pieņēmās spēkā, līdz vakarrīt Madonā meteorologi konstatēja vislielāko aukstumu – līdz mīnus 17 grādiem. Tā ka Madona attaisno ziemas galvaspilsētas nosaukumu, un arī slēpotājiem ir priecīga ziņa – jau šajās brīvdienās varēs slēpot, jo būs pieejama sagatavota slēpošanas trase – 1,5 km.
Biatlonistiem gan līdz šautuves renovācijai vēl jānogaida, bet slēpošanā var trenēties.
28. novembrī "Smeceres silā" tika uzsākta mākslīgā sniega ražošana, darbojas visi četri sniega pūtēji.
Reti kad novembra beigās sasalst zeme, bet pēc novembra beigu zemās gaisa temperatūras rekordiem Madonā, kad termometra stabiņš rādīja sala zenītu valstī – mīnus 17 grādu, sasalums ir garantēts. Var patikt vai nepatikt sals, bet tas ir ideāli mākslīgā sniega ražošanai (ja nav dabiskā), un ir garants – sniegs uz sasalušas zemes noturēsies.



30.11.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px