Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: jaunā valdība

Redakcija

Autors • 26.11.2018.

Burtu lielums

Kam, jūsuprāt, kā nākamajam pēc J. Bordāna (JKP) neveiksmīgā mēģinājuma būtu jāuztic jaunās valdības veidošana? – jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Kaspars: – Es jau arī gribētu, lai parādītos kaut kādas „jaunas asinis" un „varžu dīķis" tiktu izkustināts, bet attiecībā uz A. Gobzemu, kas, līdzīgi kā JKP, ir sasolījis tādus „medus kalnus", man ir šaubas, vai to var izpildīt. Tas prasītu tik lielus budžeta resursus, ka tas vairāk skādēs nekā palīdzēs Latvijai, līdz ar to es vairāk sliecos A. Pabrika pusē, kas ir pragmatiskāks.

Madoniete Anna: – Prezidentam, protams, ir jāizvēlas nākamais premjera amata kandidāts. Turklāt to vajadzēja izdarīt jau pirms svētkiem. Es gan biju par J. Bordānu, kas diemžēl tika nobīdīts maliņā. Domāju, tiks nominēts A. Gobzems. Lai viņam izdodas un mēs dzīvotu labklājībā!

Madonietis Andrejs: – Ja es būtu prezidents, es dotu iespēju jauno valdību veidot A. Pabrikam. Viņš ir zinošs, ar lielāku pieredzi, bet ne tikai. Viņš ir politiķis, ar kuru var runāt un diskutēt. Lai cik grūti tas būtu, partijām vajadzētu savā starpā vienoties. Cik ilgi mēs dzīvosim bez jaunās valdības?

Aigars no Aronas pagasta: – Nebūtu slikti, ja prezidents nominētu nākamo premjera amata kandidātu. Prezidentam ir jāizvērtē partiju izvirzītie kandidāti un jāizvēlas labākais variants.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


27.11.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px