Dzelzavas pamatskolā 20. novembrī notika sacensības 64 lauciņu dambretē 1.-4. klases skolēniem.
Sacensībās rezultātus vērtēja 1.-2. klašu grupā un 3.-4. klašu grupā atsevišķi zēniem un meitenēm. Nosauca arī labākos dambretes spēlētājus kopvērtējumā.
Meitenēm 1.-2. klašu grupā uzvarēja Sanija Kandere, otrajā vietā – Alise Špundere, trešajā – Samanta Lēgere. Zēniem uzvarēja Jēkabs Vilmanis, otrajā vietā – Edvards Broks, trešajā – Tomass Glāznieks.
3.-4. klašu sacensībā meitenēm uzvarēja Amanda Švirkste, otrajā vietā – Estere Mizuka, trešajā – Elizabete Marija Sieciņa. Zēniem uzvarēja Deivids Jaškovs, otrais – Ingars Kantelis, trešais – Gustavs Grūbe.
Kopvērtējumā meitenēm uzvarēja Amanda Švirkste, Estere Mizuka, Elizabete Marija Sieciņa. Zēniem labus panākumus uzrādīja Jēkabs Vilmanis, Deivids Jaškovs, Ingars Kantelis.
27.11.2018.