Šogad Madonas pilsētas egle Saieta laukumā tiks iedegta 8. decembrī.
Vairākus gadus pasākumiem ir kopīgs vadmotīvs, šogad tas ir Ziemeļblāzma.
Savus darbiņus izstādei par tēmu „Ziemeļblāzma" Madonas kultūras namā līdz 6. decembrim aicināts iesniegt jebkurš – liels, mazs, ģimenes, kolektīvi – visi interesenti.
23.11.2018.