Madonas novada pašvaldības domes kārtējā sēdē 31. oktobrī tika izskatīts jautājums par finansējuma piešķiršanu Madonas novada pašvaldības apbalvojumu naudas balvām.
Pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja, apbalvojumu piešķiršanas komisijas priekšsēdētāja Solvita Seržāne uzsvēra, ka domes ārkārtas sēdē 23. oktobrī tika pieņemts lēmums par Madonas novada apbalvojumu piešķiršanu. Augstākais pašvaldības apbalvojums – Goda diploms un goda zīme – tika piešķirts trijiem; Atzinība – 19; Pateicība – 32. Nolikumā „Par Madonas novada pašvaldības apbalvojumiem" ir noteikts, ka, saņemot apbalvojumu, tiek piešķirta naudas balva.
– Naudas balvām pašvaldības budžetā tika paredzēti 5174 eiro, bet šogad apbalvoto skaits ir par desmit lielāks, un ir mainījusies arī nodokļu politika. Pēc pašvaldības finanšu nodaļas aprēķiniem, papildus ir nepieciešami 3000 eiro. Pavisam naudas balvām nepieciešamais finansējums, ieskaitot nodokļus, ir 8174 eiro, – informēja Solvita Seržāne.
Dome nolēma piešķirt papildu finansējumu naudas balvām 3000 eiro apmērā no budžetā nesadalītajiem līdzekļiem.
Jāpiebilst, ka apbalvojumu piešķiršanas ceremonija notiks 16. novembrī pulksten 18 Madonas kultūras namā.
13.11.2018.