Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: vakcinēšanās pret gripu

Redakcija

Autors • 12.11.2018.

Burtu lielums

Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologi ik gadu, iestājoties drēgnam laikam, ikvienu aicina vakcinēties pret gripu, bet jo īpaši tos, kuriem saslimšana ar akūtām augšējo elpceļu infekcijām norit smagā formā un ir augsts gripas komplikāciju risks. – Vai jūs potējaties pret gripu vai varbūt imunitātes stiprināšanai izmantojat tautas līdzekļus? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ilmārs no Gulbenes: – Imunitāti stiprinu, lietojot medu, ķiplokus un citus tautas līdzekļus. Kam potēties, ja bez tā var iztikt.

Madoniete Ilze: – Pret gripu es nepotējos, iekšējās sajūtas man saka „Nē". Mūsu ģimenē potējas tikai vecākais dēls, tā kā ir Rīgā. Es daudz uzturos svaigā gaisā. Katru dienu noeju 7,5 km. Lietoju arī medu, ķiplokus.

Alīde no Varakļāniem: – Es nepotējos, bet imunitāti stiprinu, lietojot ārstnieciskos augus. Dzeru tējiņas – katru rītu vērmelīti, kliņģerīti, kumelīti, asinszāli, raudeni, tāpat lietoju ķiploku ar medu un vēl aloji ar medu, kas ir galvenā zāle kopš bērnības. To lietojot, ne gripa, ne kas cits nelīp klāt.

Madonietis Jevgeņijs: – Ar imunitāti man viss ir kārtībā. Pret gripu nepotējos un arī neslimoju. Daudz uzturos svaigā gaisā un regulāri peldos baseinā. Lietoju ķiplokus, tāpat medu, bet, protams, normas robežās. Arī ģimenē neviens nevakcinējas, un viss ir normāli.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


13.11.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px