14. novembrī pulksten 13.30 Madonas novada bibliotēkā notiks tikšanās ar žurnālisti, raidījumu veidotāju, kaislīgu ceļotāju un TV seju Martu Selecku.
Saruna ritēs par Ziemeļu pusi, lai tematiski atzīmētu Ziemeļvalstu dienu Madonā.
Kā liecina preses materiāli, Marta Selecka darbojusies „Vides filmu studijā", zināma kā „Zelta Zivtiņas" reklāmas seja, Latvijas jaunatklāšanas raidījuma „Te!", raidījumu cikla „Dzintara puse", autorraidījuma „Ziemeļu puse" „stūrētāja", kā arī dokumentālo raidījumu cikla „LiteraTūre – ceļojums ar rakstnieku" idejas autore (kopdarbs ar Gustavu Terzenu un „VFS Films" komandu), ko LTV1 sāks demonstrēt 2019. gada sākumā.
Marta Selecka uzsver, ka viņai „patīk meklēt un atrast savdabību vietās un cilvēkos – vērtību, kurai pati no sirds tic un uzticas".
– Sarunas laikā noskaidrosim par Martas Ziemeļvalstu ceļojumos gūtajām atziņām, spilgtākajiem iespaidiem, lielākajiem izaicinājumiem un ne tikai to, – komentē Madonas novada bibliotēkas darbiniece Daiga Poča-Lapiņa. – Šī aktivitāte tapusi „Europe Direct" projekta ietvaros, saņemot Eiropas Komisijas līdzfinansējumu.
09.11.2018.