– Vai esat iecerējuši apmeklēt Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai veltītos pasākumus? – sākoties Patriotiskajai nedēļai, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Marija: – Svētku noskaņu izjūtu, skatoties svinīgos, svētkiem veltītos raidījumus televīzijā. Ļoti skaista tradīcija Patriotiskajā nedēļā ir nēsāt pie apģērba sarkanbaltsarkanās lentītes.
Biruta no Kusas: – Ir doma apmeklēt 18. novembrim veltīto pasākumu. Svētku programma ir plaša, bet varbūt vairāk varēja būt tieši koncertu. Patriotiskajā nedēļā pie apģērba es nēsāju sarkanbaltsarkano lentīti.
Madoniete Inese: – Madonas novadā notiks diezgan daudz gan Lāčplēša dienai, gan 18. novembrim veltītu pasākumu. Piemēram, es kopā ar kori „Gaiziņš" braukšu uz Bērzaunes ev. lut. baznīcu, kur notiks koncerts. Ļoti patīk, ka Patriotiskajā nedēļā pie apģērba tiek piesprausta sarkanbaltsarkanā lentīte, bet jaunievēlētie Saeimas deputāti, sanākot uz pirmo sēdi, šai ziņā gan bija ļoti kūtri, uz vienas rokas pirkstiem varēja saskaitīt tos, kuriem tā bija.
Madoniete Anita: – Valsts svētkos došos uz Rīgu. Kopā ar bērniem tad arī izlemsim, kurus pasākumus galvaspilsētā apmeklēt. Kultūras programma valsts svētkos Rīgā ir ļoti plaša.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
07.11.2018.