No 26. līdz 28. oktobrim Pērnavā notika Baltijas valstu kausa izcīņa volejbolā jauniešiem, kur piedalījās arī madonietes.
Piedalījās Igaunijas, Lietuvas, Somijas un Latvijas valstu izlases dažādās vecuma grupās. U-15 komandā pēc četru dienu treniņnometnes Murjāņos tika iekļautas Madonas BJSS volejbolistes Jasmīna Bērziņa un Karīna Ričagova.
U-15 meiteņu spēlē ar Igauniju rezultāts bija 1 : 3, ar Somiju – 0 : 3 un ar Lietuvu – 1 : 3. Madonas meitenes divās spēlēs gāja laukumā pamatsastāvā (J. Bērziņa – saspēles vadītāja, K. Ričagova – uzbrucēja 1. temps) un atsevišķās spēļu epizodēs.
Meitenēm tās bija pirmās starptautiskās sacensības, kurās iegūta vērtīga pieredze. Jāatzīmē, ka U-17 komandas sastāvā spēlēja Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēkne – barkaviete Diāna Toča.
31.10.2018.